VIDEO

#SzlabanNaRyzyko by Matura to bzdura

WIĘCEJ

NEWS

KIEROWCY NISZCZĄ ROGATKI, A MOŻE BYĆ BEZPIECZNIEJ 23.04.2018

Monitoring na przejazdach pokazuje, że nawet sygnalizacja i rogatki nie powstrzymują kierowców przed...

WIĘCEJ

 "Bezpieczny przejazd..." laureatem konkursu „Kultura bezpieczeństwa w transporcie kolejowym”

 

 
WIĘCEJ

ZGŁOŚ USTERKĘ NA PRZEJEŹDZIE LUB „DZIKIE PRZEJŚCIE”!

            Dbanie o bezpieczeństwo na terenach kolejowych jest naszą wspólną sprawą. Dokładamy wszelkich starań, aby przejazdy były w idealnym stanie, a „dzikie przejścia” nie zbierały śmiertelnych żniw. Możecie nam w tym pomóc zgłaszając lokalizacje przejść przez tory w miejscach niedozwolonych lub usterki na przejazdach. Być może na przejeździe, który dzisiaj minąłeś jest zniszczony znak STOP, wygięty krzyż św. Andrzeja albo krzaki ograniczają widoczność podczas przejazdu. 

 

Wypełnij poniższy formularz, a zainterweniujemy w tej sprawie.

 

UWAGA! Podanie fałszywych danych kontaktowych (adres e-mail, telefon) uniemożliwi nam udzielenie Ci odpowiedzi zwrotnej o sposobie i rozwiązaniu usterki. 

 

Z góry dziękujemy za zgłoszenia!

 

 W razie jakichkolwiek trudności z wysłaniem formularza, prosimy o kierowanie zgłoszeń zawierających wszystkie niezbędne informacje bezpośrednio na adres: damian.gorski@plk-sa.pl.

 

 

Obrazek zabezpieczający przed spamem Jeśli nie możesz przeczytać kodu, kliknij tu.

(*) Pole wymagane do wysłania formularza 

Ochrona danych osobowych:
1. Wybranie przycisku „wyślij” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922). 
2. Stosownie do postanowień art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) informujemy, że:
1) administratorem danych osobowych jest PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. z siedzibą przy ul. Targowej 74, 03-734 Warszawa,
2) celem gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych jest możliwość zgłoszenia usterki lub dzikiego przejścia,
3) PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. przetwarzać będzie dane osobowe w zakresie imienia, numeru telefonu oraz adresu e-mail o ile zostaną one podane przez użytkownika,
4) osobie, której dane osobowe dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz ich poprawiania,
5) podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej jednak jest ono warunkiem koniecznym do poprawnego przesłania zgłoszenia.
3. Wybranie przycisku „wyślij” jest równoznaczne z oświadczeniem, że wszystkie podane informacje, w tym dane osobowe, są prawdziwe i nie naruszają dóbr osobistych oraz praw osób trzecich w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. z 2016 r., późn. 380 z późn. zm.).