Rusza konkurs „Bezpiecznego Przejazdu…” i RMF Classic! Napisz, kto jest w Twojej rodzinie głosem rozsądku i wygraj wideorejestrator!

To nie lada gratka dla miłośników kampanii społecznej Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko!”. W sobotę 14 grudnia na antenie i stronie internetowej www.rmfclassic.pl rusza konkurs, w którym należy opisać, kto w Twojej rodzinie jest Ambasadorką Bezpieczeństwa i chroni Cię przed niebezpieczeństwem. Odpowiedzi konkursowe będą zbierane do 20 grudnia. Na autorów najciekawszych prac konkursowych czekają atrakcyjne nagrody – 10 wideorejestratorów samochodowych!

Plakat kampanii z hasłem "Uważaj na przejeździe kochanie"

W najbliższych dniach na antenie radia RMF Classic będą emitowane przygotowane specjalnie na tę okazję spoty, zapraszające do wzięcia udziału w naszym konkursie. W ramach kampanii społecznej Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko!” robimy co w naszej mocy, żeby zwiększać bezpieczeństwo na terenach kolejowych. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nie wszystko możemy zrobić sami – stąd najnowsza edycja kampanii stoi pod znakiem Ambasadorek Bezpieczeństwa, czyli osób, które poprzez swój rozsądek i odpowiedzialność dbają o mądre i bezpieczne zachowanie bliskich na torach i drogach. Masz kogoś takiego w swojej rodzinie? A może to Ty jesteś Ambasadorką Bezpieczeństwa? Od 14 do 20 grudnia wejdź na stronę www.rmfclassic.pl i weź udział w konkursie!

Matki, żony, córki, siostry czy babcie – w prawie każdym domu to one są głosem rozsądku, który chroni przed zagrożeniem. Niezależnie od tego, czy przypominają o założeniu czapki przed wyjściem na mróz, czy też każą nam zwolnić przed przejazdem kolejowo-drogowym, są naszymi Ambasadorkami Bezpieczeństwa. Pamiętajcie, żeby w okresie świątecznym docenić te osoby i podziękować im za spokój i odpowiedzialność, którą wprowadzają w Wasze życia. My też je doceniamy. Dlatego właśnie na autorki i autorów najlepszych odpowiedzi konkursowych czeka 10 wysokiej klasy wideorejestratorów samochodowych – kamer, które pozwalają udokumentować niebezpieczne zachowania innych uczestników ruchu drogowego.