VIDEO

#ŻÓŁTANAKLEJKAPLK

WIĘCEJ

Zdarzenia

#SzlabanNaRyzyko

WIĘCEJ

NEWS

Bezpieczne wakacyjne piątki na przejazdach kolejowo-drogowych 13.09.2019

Blisko sześćset akcji informacyjnych „Bezpieczny piątek” zorganizowały PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w...

WIĘCEJ

 "Bezpieczny przejazd..." laureatem konkursu „Kultura bezpieczeństwa w transporcie kolejowym”

 

 
WIĘCEJ

Kontakt

Damian Górski
Koordynator

email: damian.gorski@plk-sa.pl
tel. +48 22 473 22 95 (wyłącznie w godzinach 8-16)

Osoby odpowiedzialne za kontakt w ramach kampanii w poszczególnych Zakładach Linii Kolejowych

Prosimy dokonywać zgłaszania usterek jedynie za pomocą formularza „Zgłoś usterkę”!!! 

 

 

TARNOWSKIE GÓRY
SOSNOWIEC
CZĘSTOCHOWA
WAŁBRZYCH
OPOLE
KIELCE
KRAKÓW
NOWY SĄCZ
RZESZÓW
LUBLIN
SKARŻYSKO-
KAMIENNA
ŁÓDŹ
WROCŁAW
OSTRÓW
WIELKOPOLSKI
ZIELONA GÓRA
POZNAŃ
BYDGOSZCZ
WARSZAWA
SIEDLCE
BIAŁYSTOK
OLSZTYN
GDYNIA
SZCZECIN
Zakład Linii Kolejowych w Szczecinie
Barbara Kawka
tel. 91 471-33-90
barbara.kawka@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Gdyni
Anna Brzóska
tel. 58 721-24-71
anna.brzoska@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Olsztynie
Wiesława Pawska
tel. 89 677-22-42
wieslawa.pawska@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Białymstoku
Iwona Grabowska
tel. 85 673-13-74
iwona.grabowska@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Siedlcach
Danuta Mironiuk
tel. 25 746-31-15
danuta.mironiuk@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Warszawie
Anna Smolińska
tel. 22 473-36-90
anna.smolinska@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Bydgoszczy
Józef Piórkowski
tel. 52 518-12-63
jozef.piorkowski@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Poznaniu
Edyta Czermak - Górny
tel. 61 633-24-17
edyta.czermak-gorny@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Zielonej Górze
Katarzyna Zielińska
tel. 68 419-24-27
katarzyna.zielinska@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych we Wrocławiu
Bożena Łopuszyńska
tel. 71 717-43-59
bozena.lopuszynska@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Ostrowie Wielkopolskim
Jarosław Chmielarz
tel. 62 724-32-85
jaroslaw.chmielarz@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Łodzi
Renata Karaś
tel. (042) 205-51-42, 205-66-97
renata.karas@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Skarżysku Kamiennej
Lidia Franczyk
tel. 41 278-43-78
lidia.franczyk@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Lublinie
Paweł Ordon
tel. 15 640-13-69
pawel.ordon@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Kielcach
Tadeusz Strużycki
tel. 41 278-68-05
tadeusz.struzycki@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Częstochowie
Julita Kryczka
tel. 34 370-52-89
julita.kryczka@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Opolu
Joanna Kuśnierz-Grus
tel. 77 554-15-03
joanna.grus@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Tarnowskich Górach
Alina Kalemba
tel. 032 719-24-22
alina.kalemba@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Krakowie
Magdalena Mitońska
tel. 12 393-33-72
magdalena.mitonska@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Sosnowcu
Zdzisława Małkiewicz
tel. 32 710-40-38
zdzislawa.malkiewicz@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Nowym Sączu
Ryszard Zygmunt
tel. 18 535-22-09
ryszard.zygmunt@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Rzeszowie
Krzysztof Leszkowicz
tel. 17 711-14-04
krzysztof.leszkowicz@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Wałbrzychu
Krzysztof Wójcik
tel. 74 637-46-19
krzysztof.wojcik@plk-sa.pl
SZCZECIN GDYNIA OLSZTYN BIAŁYSTOK SIEDLCE WARSZAWA BYDGOSZCZ POZNAŃ ZIELONA GÓRA OSTRÓW WIELKOPOLSKI WROCŁAW ŁÓDŹ SKARŻYSKO-KAMIENNA LUBLIN RZESZÓW NOWY SĄCZ KRAKÓW KIELCE OPOLE WAŁBRZYCH CĘSTOCHOWA SOSNOWIEC TARNOWSKIE GÓRY