VIDEO

#SzlabanNaRyzyko by Matura to bzdura

WIĘCEJ

NEWS

Główny Inspektorat Transportu Drogowego kontynuuje współpracę w ramach kampanii społecznej Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko!” 20.07.2017

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. informują, że w ramach XIII edycji kampanii społecznej Bezpieczny przejazd –...

WIĘCEJ

 "Bezpieczny przejazd..." laureatem konkursu „Kultura bezpieczeństwa w transporcie kolejowym”

 

 
WIĘCEJ

Kontakt

Damian Górski
Koordynator

email: damian.gorski@plk-sa.pl
tel. +48 22 473 22 95 

Osoby odpowiedzialne za kontakt w ramach kampanii w poszczególnych Zakładach Linii Kolejowych

Prosimy dokonywać zgłaszania usterek jedynie za pomocą formularza „Zgłoś usterkę”!!! 

 

 

TARNOWSKIE GÓRY
SOSNOWIEC
CZĘSTOCHOWA
WAŁBRZYCH
OPOLE
KIELCE
KRAKÓW
NOWY SĄCZ
RZESZÓW
LUBLIN
SKARŻYSKO-
KAMIENNA
ŁÓDŹ
WROCŁAW
OSTRÓW
WIELKOPOLSKI
ZIELONA GÓRA
POZNAŃ
BYDGOSZCZ
WARSZAWA
SIEDLCE
BIAŁYSTOK
OLSZTYN
GDYNIA
SZCZECIN
Zakład Linii Kolejowych w Szczecinie
Barbara Kawka
tel. 91 471 14 43
tel. kom. 881 914 071
barbara.kawka@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Gdyni
Anna Pęk
tel. 58 721 24 71
tel. kom. 784-472-813
anna.pek@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Olsztynie
Wiesława Pawska
tel. 89 677-22-42
tel. kom. 600-084-603
wieslawa.pawska@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Białymstoku
Iwona Grabowska
tel. 85 673-13-74
iwona.grabowska@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Siedlcach
Anna Sawicka
tel. 25 746 34 01
tel. kom. 571 370 123
anna.sawicka@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Warszawie
Anna Smolińska
tel. 22 47-336-90
tel. kom. 571 336 317
anna.smolinska@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Bydgoszczy
Józef Piórkowski
tel. 52 518-12-63
tel. kom. 660 695 825
jozef.piorkowski@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Poznaniu
Edyta Czermak - Górny
tel. 61 63 32 417
edyta.czermak-gorny@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Zielonej Górze
Mariusz Olejniczak
tel. 68 419-15-62
tel. kom. 664-048-730
mariusz.olejniczak@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych we Wrocławiu
Bożena Łopuszyńska
tel. 71 717 43 59
tel. kom. -
bozena.lopuszynska@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Ostrowie Wielkopolskim
Jarosław Chmielarz
tel. 62 724 -32 - 85
tel. kom. 784 495 951
jaroslaw.chmielarz@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Łodzi
Renata Karaś
tel. tel. (042) 205 54 88, 205 66 97
renata.karas@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Skarżysku Kamiennej
Lidia Franczyk
tel. 41 278-43-78
tel. kom. -
lidia.franczyk@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Lublinie
Paweł Ordon
tel. -
tel. kom. 668 107 316
pawel.ordon@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Kielcach
Tadeusz Strużycki
tel. 41 27 86 805
tel. kom. 604 625 937
tadeusz.struzycki@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Częstochowie
Agnieszka Klimas - Zych
tel. 34 370-52-89
tel. kom. 882-188-336
Agnieszka.Klimas@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Opolu
Joanna Kuśnierz-Grus
tel. 77 554-15-03
tel. kom. 795 481 913
joanna.grus@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Tarnowskich Górach
Alina Kalemba
tel. 032 719 24 22
alina.kalemba@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Krakowie
Magdalena Mitońska
tel. kom. 571 314 691
magdalena.mitonska@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Sosnowcu
Zdzisława Małkiewicz
tel. 32 710-40-38
tel. kom. -
zdzislawa.malkiewicz@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Nowym Sączu
Ryszard Zygmunt
tel. 18 535-22-09
tel. kom. 668-570-123
ryszard.zygmunt@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Rzeszowie
Krzysztof Leszkowicz
tel. 17 711-14-04
tel. kom. 600-084-393
krzysztof.leszkowicz@plk-sa.pl
Zakład Linii Kolejowych w Wałbrzychu
Krzysztof Wójcik
tel. 74 637-46-19
tel. kom. 698-675-660
krzysztof.wojcik@plk-sa.pl
SZCZECIN GDYNIA OLSZTYN BIAŁYSTOK SIEDLCE WARSZAWA BYDGOSZCZ POZNAŃ ZIELONA GÓRA OSTRÓW WIELKOPOLSKI WROCŁAW ŁÓDŹ SKARŻYSKO-KAMIENNA LUBLIN RZESZÓW NOWY SĄCZ KRAKÓW KIELCE OPOLE WAŁBRZYCH CĘSTOCHOWA SOSNOWIEC TARNOWSKIE GÓRY